Klubi üritusel on fookuses, kuidas vabakond ja huvilised saaks avalikke andmeid oma tarbeks kasutada ja omalt poolt ka sisendit anda. Registreeru 13. oktoobril kell 16:00 algavale klubiüritusele SIIN.
Oma kogemust andmete ja kasutajate ootuste kokku viimisel  Andrus Jõgi, Carina Paju ja Kaur Virunurm. Lisaks harjutame praktiliste ülesannete kaudu, kuidas saame andmeid enda ja oma organisatsiooni jaoks tööle panna.

Näiteid tutvustavad:
Andrus Jõgi, kes avab Rahandusministeeriumi uue omavalitsuste teenuste rakenduse tausta. Rakendus annab andmete toel ülevaate omavalitsuste teenuste olukorrast ja arenguvõimalustest.

Carina Paju Korruptsioonivaba Eestist, kellega räägime rakendusest Opener, tänu millele saab kiiresti tuvastada võimalikke huvide konflikte hangetes.

Kaur Virunurm, kes tutvustab Facebooki grupis Eesti Rattarikkaks toimuvast andmekorjest ja kaardirakenduste taaskasutusest.

Rohkem infot ja päevakava leiad siit.

Üritust kaaskorraldavad EMSL Hea Kodaniku Klubi ja Open Knowledge Estonia ning see toimub Euroopa Liidu struktuuritoetuse toetusskeemist “Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine”, mida rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Üritust aitab korraldada Publicon OÜ.